Reklama

Zawidowice. Budynek przedszkola wymaga pilnego remontu

Opublikowano: sob, 10 kwi 2021 08:00
Autor:

Zawidowice. Budynek przedszkola wymaga pilnego remontu - Zdjęcie główne

Budynek oddziału przedszkolnego w Zawidowicach potrzebuje remontu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Oddział przedszkolny w Zawidowicach – zdaniem miejscowego radnego - wymaga pilnego remontu. Modernizacji potrzebuje wnętrze, a także główne wejście do budynku.

Budżety remontowe jednostek oświatowych -  jak informuje burmistrz Pleszewa, Arkadiusz Ptak - planowane są na koniec roku poprzedzającego. I ustalane w oparciu o prośby zgłaszane przez dyrektorów.

Zawidowice. Remont przedszkola

– Zgodnie z informacją przekazaną przez dyrektora placówki z Zawidowicach - w tym roku zostanie wykonany remont schodów wejściowych do przedszkola  - tłumaczy włodarz.

Ale to nie wszystko.

– Zaplanowano, także remont toalet, który zostanie przeprowadzony w okresie letnim, gdy dzieci nie będą przebywały na terenie przedszkola – dodaje Arkadiusz Ptak. Materiały budowlane na ten cel zostały już zakupione.

Zawidowice. Remont przedszkola

Toalety oraz schody - to zdaniem szefowej placówki priorytet na najbliższe miesiące.

My o Zawidowicach pamiętamy. I cały czas tam działamy. Niestety, wykonywanie pewnych prac blokuje nam obecność dzieci. Nie możemy robić niektórych remontów, kiedy do placówki uczęszczają maluchy – mówi Anna Sierecka, dyrektor ZSP w Lenartowicach.

Podkreśla, że placówka w Lenartowicach wyróżnia się na tle pozostałych tym, że w jej skład wchodzi kilka zamiejscowych oddziałów. Wspomniane już Zawidowice, ale też Rokutów i Grodzisko.

Zawidowice. Remont przedszkola. Będą prace

W Zawidowicach będziemy remontować toalety latem. Zmodernizowane zostanie wejście do budynku. Zostanie stworzony również podjazd do wózków. Chodzi o to, aby prace były prowadzone kompleksowo i, aby obiekt był już dostosowany do obowiązujących norm – zapowiada dyrektor Sierecka.

I dodaje.

– Mamy zaplanowane prace, zdajemy sobie sprawę z potrzeb, ale musimy wykonywać remonty sukcesywnie. Wszystkiego od razu nie da się zrobić.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy