Reklama

XII Turniej Tańca dla Osób Niepełnosprawnych w Czerminie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Po przerwie spowodowanej pandemią do Czermina wrócił Turniej Tańca dla Osób Niepełnosprawnych.

XII Turniej Tańca dla Osób Niepełnosprawnych w Czerminie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Gości przywitały: Paulina Biegańska oraz Ewa Serbiak. 

W zabawie udział wzięli podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Pleszewie, ŚDS w Pleszewie, ŚDS w Fabianowie, ŚDS w Jarocinie, ŚDS w Odolanowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Nowolipsku, Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie oraz gospodarze czyli Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie. 

To spośród nich wybierano Króla i Królową Parkietu. Ostatecznie głosami uczestników królewską parą została: Katarzyna Zagórska i Marek Pruski z Pśds Pleszew. 

Specjalny pokaz dla zgromadzonej publiczności zaprezentowali podopieczni ŚDS w Odolanowie i DPS w Pleszewie. Frajdę uczestnikom sprawiła też wizyta strażaków z jednostki OSP Czermin. Wszyscy świetnie się bawili. To było wielkie święto integracji i tolerancji. 

 - Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego turnieju. Ten wspaniały Turniej Tańca nie mógłby się odbyć bez aktywności, zaangażowania i bezinteresownej hojności wielu osób. Dziękujemy bardzo za udostępnienie sali Ośrodek Kultury W Czerminie, Zespołowi Szkół Publicznych w Czerminie za przygotowanie dla nas posiłku oraz OSP Czermin za przygotowanie dla nas pokazu strażackiego. Cała impreza została dofinansowana z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – mówią organizatorzy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy