Zatrudnię stolarza i ślusarza - Jarocin

W związku z dynamicznym rozwojem firma Esselmann Technika Pojazdowa Sp. z o.o. Sp.k. z niemieckim kapitałem poszukuje kanadydatów na następujące stanowiska:
• Ślusarz,
• Stolarz meblowy.

Oferujemy:
• stabilną pracę w Jarocinie – od zaraz,
• atrakcyje wynagrodzenie – zależne od umiejętności - od 4800,00
• wszelkie świadczenia wypłacane zgodne z przepisami polskiego prawa – w pełni płatne urlopy wypoczynkowe,
• umowę na okres próbny 1 miesiąca, po tym okresie umowa na czas nieokreślony,
• 5 dniowy system pracy (poniedziałek do piątek),
• nadgodziny płatne +50%

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku ślusarza lub stolarza min. 1 rok,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• zdolności manualne, dokładność, rzetelność.

Obowiązki:
• stolarz -- budowa i montaż elementów wyposażenia przyczep
• ślusarz -wszelkie prace przy obróbce metalu związane z budową przyczep samochodowych.

kontakt telefoniczny: 539 646 370 w godz. 8-16
lub mailowy: [email protected]
Dodana: piątek, 17 czerwca 2022 07:53
Dodana przez: Telefon:
*** *** *** POKAŻ
Jarocin