Reklama

30 lat marki DOMER w Pleszewie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

30 lat marki DOMER w Pleszewie - Zdjęcie główne

domer

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane W sobotę 19 marca 2022 roku w Pleszewie firma DOMER rozpoczęła olbrzymie przedsięwzięcie na skalę całego kraju związane z wprowadzeniem na rynek nowoczesnych, ekologicznych i innowacyjnych kotłów na biopaliwa. Po długich miesiącach przygotowań przyszła chwila oficjalnego zaprezentowania produktu dla producentów, odbiorców i klientów kotłów PellPal

Firma DOMER gościła kilkuset producentów z całej Polski. Wszyscy zainteresowani przybyli licznie najpierw do Zajezdni Kultury w Pleszewie na multimedialną prezentację. W jej trakcie właściciel firmy DOMER Marcin Sierecki oprócz niezbędnych informacji o produkcie PellPal zaprezentował trzydziestoletnią historię firmy, jej rozwój, osiągnięcia i sukcesy. Przedstawione zostały efekty olbrzymiej sprzedaży, rozpoznawalności marki DOMER nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wraz z Marcinem Siereckim na scenie pojawili się także założyciele firmy DOMER Zdzisław i Krystyna Siereccy. Następnie przekazano wszystkie istotne informacje o nowych kotłach na biopaliwa PellPal, takie jak certyfikaty jakościowe EcoDesign oraz 5 Klasy, osiągnięte wyniki emisyjne, szczegóły konstrukcyjne kotłów, design. Wszystko było przeprowadzone w oparciu o multimedialną prezentację z profesjonalnym komentarzem i opisem.

SETKI OSÓB PRZYJECHAŁO NA SPOTKANIE ZORGANIZOWANE PRZEZ FIRMĘ DOMER

                                                                                                                  

Następnie wszyscy goście przeszli do siedziby firmy DOMER, aby zobaczyć jak w praktyce wyglądają kotły PellPal, jak wygląda ich praca, obsługa oraz proces ich produkcji i kompletacji. Przy każdym z kotłów zebrała się spora grupa zainteresowanych, którzy obejrzeli pokaz przeprowadzony przez serwisantów, którzy odpowiadali na pytania gości. W trakcie spotkania można było podpisać umowę franczyzową na produkcję kotłów Pellpal. Nie mogło zabraknąć poczęstunku. Spotkanie okazało się olbrzymim sukcesem i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Rozpoczęło proces wdrażania kotłów PellPal na rynek oraz proces informacyjno – reklamowy w mediach, telewizji oraz internecie.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.pellpal.pl. Zachęcamy także do wymiany starych, niecertyfikowanych i nieekologicznych kotłów na przyjazne środowisku i zgodne z nowymi wymaganiami prawnymi kotły PellPal licencjonowane przez firmę DOMER.

 

Chcielibyśmy podziękować dyrektorowi Przemysławowi Marciniakowi oraz obsłudze Zajezdni Kultury za udostępnienie obiektu, który wśród przybyłych gości zrobił bardzo duże wrażenie. Zajezdnia Kultury kolejny raz potwierdziła, że dla Pleszewa jest miejscem, które stanowi wizytówkę naszego miasta.

 

 

NOWOCZESNE I EKOLOGICZNE KOTŁY C.O. NA BIOPALIWA PELLET DRZEWNY 

Szczegóły na stronie projektu marki PellPal - Zapraszamy na www.pellpal.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE