Reklama

Reklama

Butikowy Klub Fitness w Pleszewie. Jedyny taki w naszym mieście

Opublikowano: śr, 7 lip 2021 08:22
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Chcesz mieć piękną i zdrową sylwetkę? Jednak na myśl o długich godzinach na siłowni – uśmiech znika z twoje twarzy. Nie masz na to ani czasu, ani siły. Mamy dla ciebie rozwiązanie. Skuteczne! Wystarczy 36 minut innowacyjnego kompleksowego treningu i osiągniesz zamierzony cel. I co ważne - Butikowy Klub Fitness – gdzie oferuje się tego typy ćwiczenia – powstał już w Pleszewie. Mieści się przy Placu Kościuszki 2. Zaprasza w pn-pt 8-20, sob 9-14.

Reklama

Podstawą tzw. 36 minut – czyli innowacyjnego kompleksowego treningu jest obwód siłowo-wytrzymałościowy – a więc obwód zdrowia. Jest on złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu: sześciu maszyn oporowych na najważniejsze partie mięśniowe oraz sześciu maszyn cardio. Cały trening – jak można się domyślić – zajmuje tylko 36 minut. Innowacyjność propozycji polega na tym, że jest on łatwy, bezpieczny i efektywny. I to dla każdego! Dlatego tego typu kluby - chętnie odwiedzają młodzi, chcący popracować nad sylwetką oraz seniorzy czy osoby o słabszej kondycji.

36 minut. Jak to działa?

Jak to wygląda w praktyce? Otóż trzeba wykonywać ćwiczenia w formie obwodu. Specjalnie przygotowane maszyny firmy Milon - tworzą stacje w formie koła. Na każdej wykonujemy inne ćwiczenia, które przeplatają się tak, by w ciągu obwodu znalazło się 6 ćwiczeń siłowych oraz 2 ćwiczenia cardio. Wszyscy zmieniają się w tym samym czasie - idąc po kolei. 36 minut - to czas pełnych dwóch okrążeń, czyli wszystkich 8 ćwiczeń powtórzonych dwukrotnie. Każde ćwiczenie siłowe trwa 60 sekund, natomiast na ćwiczenia cardio przeznaczony czas wynosi 4 minuty. Warto podkreślić, że ćwiczenia oparte na systemie Milon Care nie są zwykłym treningiem, lecz w rzeczywistości treningiem personalnym z nadzorem fizjoterapeuty. 

36 minut. Zalety korzystania z maszyn Milon? 

Odpowiednio przygotowany system Milon jest – co już wspominaliśmy - doskonałym systemem treningowym dla każdego, w tym również dla osób w wieku 65+. Maszyny można tak ustawić, żeby trening był bezpieczny, żeby nawet osoby z utrudnionym zakresem ruchu, z problemami kardiologicznymi lub będące pod stałą opieką medyczną specjalistów – mogły wykonać poszczególne ćwiczenia. Oczywiście odnosząc przy tym korzystny wpływ na zdrowie i sylwetkę. Nasi klubowicze, to ludzie uśmiechnięci, pogodni, czerpiący siłę do mierzenia się z codziennością podczas efektywnych i bezpiecznych treningów. Znają się, lubią i często spotykają nie tylko w klubach, ale także poza nimi. Wszyscy tworzymy zgraną, sportową rodzinę. Już niedługo ty będziesz mógł do niej dołączyć w Pleszewie. Już uruchomiliśmy zapisy na DARMOWY INDYWIDUALNY 1,5 h trening wprowadzający, na którym zaprezentujemy nasz system treningowy i wykonamy analizę składu waszego ciała. Zapraszamy! 

Jeśli chcesz się osobiście przekonać, jak wygląda trening 36 minut w Pleszewie i skorzystać z bezpłatnego treningu wprowadzającego, wyślij do nas SMS o treści TRENING pod numer telefonu: 500 103 636.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE