Reklama

Bili rekord. Zaczęli w tym samym czasie - w samo południe

Opublikowano:
Autor:

Bili rekord. Zaczęli w tym samym czasie - w samo południe  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W Choczu ponad 300 osób (młodzież, uczniowie i przedszkolaki) wzięło udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Tym samym szkoła po raz kolejny właczyła się do ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez WOŚP z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.

Przeprowadzenie akcji było możliwe dzięki zaangażowaniu ratowników medycznych z Pleszewskiego Centrum Medycznego, wolontariuszy z grupy „Ciepłe serca”, strażaków ochotników i nauczycieli.

Nad przebiegiem całości czuwał ratownik medyczny Dominik Kołaski.

Z ramienia szkoły przedsięwzięcie koordynowały: Dorota Chraplak i Katarzyna Burchacka.

W akcji udział wzięli ratownicy medyczni: Szymon Czajka, Waldemar Sadowski, Piotr Kramarczyk, Adam Kazimierski, Maciej Kołodziej, Łukasz Straszewski, Grzegorz Grytka, Katarzyna Wieczorek, Krystian Łyskawka,  Robert Wandzel, a także pielęgniarka Milena Mroczkowska. 

Fantomy użyczyli: ZS CKU w Marszewie, WOPR Gołuchów, PCM Pleszew, ZSP nr 1 i nr 2 w Pleszewie, OSP w Pleszewie, Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie, ART MED w Kaliszu, PSP w Pleszewie, Zespół Szkół Usługowo – gospodarczych w Pleszewie, Centrum Rozwoju Kompetencji w Pleszewie, Marek Biadała i Andrzej Madaliński. Akcje wsparła PSB Mrówka w Pleszewie, a statuetki ufundował Zbigniew Serbiak. 

Więcej w kolejnym numerze „Życia Pleszewa”.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE