Reklama

Nieznani mężczyźni obserwują dzieci w Pleszewie? Policja odpowiada

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Dali znać Informacja o nieznanych mężczyznach, którzy obserwują dzieci w pleszewskim parku zelektryzowała dziś wieczorem mieszkańców miasta, którzy masowo udostępniają post w mediach społecznościowych. Błyskawicznie zareagowała policja wydając w sprawie odpowiedni komunikat.

W mediach społecznościowych rozpowszechniona została dziś wieczorem informacja o sytuacji, jaka miała mieć miejsce w parku miejskim w Pleszewie. Jak opisuje jedna z kobiet, widziano tam trzech nieznanych i podejrzanych mężczyzn. Cała trójka miała obserwować dzieci. 

Nieznani mężczyźni obserwują dzieci w parku w Pleszewie?

Wspomniana informacja zelektryzowała mieszkańców. Ludzie zaczęli ostrzegać się nawzajem, nagłaśniając sprawę, pojawiają się też kolejne osoby, które widziały nieznanych mężczyzn także w okolicy Biedronki i biblioteki.

Ludzie nie ukrywają obaw w internetowych wpisach.

- Strach wychodzić z dziećmi na spacer - komentują.

Także w wiadomościach na FB "Życia Pleszewa" otrzymaliśmy wieczorem informacje od mieszkańców, którzy proszą nas o nagłośnienie sprawy.

Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy? Jak się okazuje pleszewska policja zareagowała na wspomniane informacje błyskawicznie - zaznaczając, że sprawa jest już badana.

Warto przypomnieć, że w pleszewskim parku i w okolicach - m.in. na ul. Ogrodowej i Bogusza jest monitoring (archiwalne zdjęcie w galerii przedstawia widok jednej z kamer w parku - na plac zabaw).

Na razie jednak do komendy nie wpłynęło żadne oficjalne zgłoszenie odnośnie opisywanych sytuacji.

Nieznani mężczyźni obserwują dzieci w parku w Pleszewie? Policja wydała komunikat

Oto oficjalny komunikat pleszewskiej policji, wydany dziś wieczorem:

- W związku z informacją, która pojawiła się godzinę temu na portalu społecznościowym Facebook, dotyczącą nieznanych mężczyzn, obserwujących dzieci w Parku Miejskim informujemy, że do chwili obecnej do KPP w Pleszewie nie wpłynęło żadne tego typu zgłoszenie. Policjanci, widząc wpis na Facebooku, natychmiast podjęli czynności, zmierzające do wyjaśnienia okoliczności opisywanego zdarzenia. Sprawdzili teren parku i nadal patrolują miasto, szczególną uwagę zwracając na podejrzane osoby. Sprawa zostanie szczegółowo wyjaśniona.

Do tematu będziemy wracać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy