Festyn z okazji Dnia Dziecka w Choczu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW Choczu tradycyjnie odbyło się święto najmłodszych mieszkańców. Co dla nich przygotowano?
reklama

Festyn z okazji dnia dziecka zorganizowano przy miejscowym zespole szkół. Tam na przybyłych czekało wiele atrakcji. 

Na terenie imprezy znalazły się dmuchańce, kule wodne, punkty z animacjami, kolejka elektryczna czy stoisko z zabawkami. Przeprowadzono też wiele zabaw i konkurencji. Dzieci, ale również dorośli, zmierzyli się w wyścigu w workach, przeciąganiu liny czy strzałach do bramki. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Nie zabrakło również występów artystycznych. Swój koncert zagrała orkiestra dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu. 

Na miejsce przybyli też strażacy. Maluchy chętnie bawiły się w pianie oraz przy kurtynie wodnej. 

Życzenia przybyłym dzieciom złożyli obecni na festynie: Marian Wielgosik - burmistrz Chocza, Patrycja Woźniak-Konecka - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Tadeusz Lewicz - przewodniczący Zarządu Miasta Chocza.

reklama

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z festynu autorstwa Ireneusza Czajczyńskiego

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo