Legenda na trybunach
- Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i gościć młodzież z całej Polski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, opiekunom, organizatorom i wolontariuszom za stworzenie fantastycznej atmosfery. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok. Do zobaczenia! - podkreślają przedstawiciele Spółki Sport Pleszew, na obiektach której odbywała się część zmagań, w tym finałowa rywalizacja.
Komentarze (0)