Reklama

Gmina Pleszew. Suchorzew. Mieszkańcy proszą o lampy

Opublikowano: sob, 14 lis 2020 11:00
Autor:

 Gmina Pleszew. Suchorzew. Mieszkańcy proszą o lampy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gmina Pleszew. Suchorzew. O budowę oświetlenia ulicznego na ul. Leśnej w Suchorzewie apeluje - w imieniu mieszkańców - do burmistrza sołtys wsi – i jednocześnie pleszewski radny – Dariusz Dryjański.

 

Jak zaznacza, o inwestycję proszą mieszkańcy ze wspomnianej ulicy. Co na to władze miasta? Okazuje się, że nie planują wspomnianych prac. Dlaczego?

- Specyficzne usytuowanie tej ulicy w środku lasu i pól, a także duże rozproszenie pomiędzy budynkami mieszkalnymi wymagałoby budowy i montażu nowych instalacji elektrycznych i słupów na dużej odległości. Generowałoby to spory koszt konieczny do poniesienia - z tytułu opracowania dokumentacji oraz budowy oświetlenia. Biorąc pod uwagę, iż ulicę Leśną zamieszkuje ok. 30 mieszkańców usytuowanych w 6 budynkach realizacja inwestycji na chwilę obecną nie jest możliwa do realizacji – odpowiada burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak.

 

Dodaje przy tym, że w najbliższym czasie na wspomnianej trasie będą prowadzone inne prace.

- Na ulicy Leśnej w Suchorzewie zostanie przeprowadzona modernizacja drogi polegająca na jej poszerzeniu i wycince drzew, które utrudniają korzystanie z tej drogi mieszkańcom – dodaje burmistrz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE