Reklama

Jan Mosiński pełnomocnkiem PiS

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jan Mosiński został jednym z 94 pełnomocników okręgowych Prawa i Sprawiedliwości. Będzie nadzorował partyjne struktury w powiecie kaliskim (wraz z miastem Kalisz) oraz w powiatach pleszewskim i jarocińskim.

We wtorek Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził propozycje Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS, i znane są już nazwiska wszystkich okręgowych pełnomocników partii rządzącej. W trzech powiatach naszej części Wielkopolski odpowiedzialnym za współpracę między warszawską centralą partii, a lokalnymi działaczami i samorządowcami będzie poseł Jan Mosiński.

- Cieszę się, że centrala doceniła moją dotychczasową działalność i prezes Jarosław Kaczyński po raz kolejny mi zaufał - mówi Jan Mosiński. -  Jestem przekonany, że dzięki zmianom w naszej organizacji, nastąpi intensyfikacja działań lokalnych struktur PiS i zwiększy się współpraca tych struktur z parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości.

Jan Mosiński pełnomocnkiem PiS

Zadaniem pełnomocników będzie przygotowanie nowych partyjnych struktur do zjazdów, na których wybrane zostaną nowe władze okręgowe, a także współpraca z tzw. opiekunem w województwie wielkopolskim, którym został Henryk Kowalczyk, wicepremier i Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Powołanie mnie na pełnomocnika to nowe wyzwanie, a co z tym związane wzmożenie prac w strukturach partii - zapewnia Mosiński. - Z pewnością moje spotkania z lokalnymi działaczami będą jeszcze częstsze. Chociaż z większością i tak spotykam się podczas różnych wydarzeń i uroczystości, a wielu z lokalnych radnych czy włodarzy co jakiś czas zwraca się do mnie z prośbą o wsparcie ich pomysłów, więc znam wiele potrzeb lokalnych "małych Ojczyzn".

Jan Mosiński posłem jest od 2015 roku, wcześniej był wieloletnim radnym wojewódzkim, a w latach 1989-2015 przewodniczący NSZZ "Solidarność" Region Wielkopolska Południowa. W 2017 roku wybrany został przez Sejm na członka Komisji ds. Reprywatyzacji Nieruchomości Warszawskich, w której w randze sekretarza stanu pracuje do dzisiaj.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Artykuł pochodzi z portalu jarocinska.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy