reklama

Licealistki stworzyły niezwykły projekt społeczny

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Licealistki stworzyły niezwykły projekt społeczny  - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościChcą aktywnie działać, pomagać, robić coś wartościowego i ważnego dla innych. Dla nich nauka nie kończy się w szkolnej ławce – poznajcie Klaudię, Olę, Zuzę, Wiktorię i Alicję. Te dziewczyny zmienią kiedyś świat!
reklama

Klaudia Kurkowiak, Aleksandra Szóstak, Zuzanna Kupczyk, Wiktoria Wojtczak i Alicja Janicka to uczennice 4LO w Ostrowie Wielkopolskim , które biorą udział w projekcie społecznym na platformie ZWOLNIENI Z TEORII .

Klaudia i Ola to absolwentki dawnego gimnazjum w Dobrzycy. 

"Zwolnieni z Teorii" to platforma dla studentów i licealistów do tworzenia własnych projektów społecznych.

 Każdy, kto ukończy projekt w ramach Zwolnionych z Teorii, zdobywa międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP. 

Zadanie nie jest proste. Wymaga innowacji, kreatywności, umiejętności parcy w zespole i rozwiązywania problemów.

Własny projekt społeczny 

Tworzenie własnego projektu społecznego niewiele różni się od realizacji projektów w dużej firmie czy startupie. Uczestnicy musza ustalić  zakres, harmonogram i budżet, a potem wdrożyć to w życie: negocjować  z partnerami i pozyskać finansowanie . 

reklama

Jaki projekt społeczny realizują Klaudia, Ola, Zuza, Wiktoria i Alicja?

Nasz projekt nosi nazwę „ Podaj łapę niepełnosprawności ” ma na celu pokazania całkowitej tolerancji na osoby niepełnosprawne . Chcemy stworzyć jednodniowa akcje społeczną , która pokaże , że każdy z nas jest taki sam , czyli wyjątkowy . Chcemy do tego wykorzystać mądre istoty , którymi są psy . Pokazać rodzicom dzieci chorych , że istnieją różne sposoby terapii i pomocy – mówią dziewczęta. 

20 marca o godzinie 14.00 w sali sportowej IV LO w Ostrowie Wlkp. odbędzie się event, w którym udział weźmie Ewa Michrowska – uczestniczka programu „The Voice of Poland”. Ale to nie jedyne atrakcje.

Szczegóły na plakacie, a prace dziewcząt i postępy w realizacji projektu możecie śledzić na bieżąco na ich funpagu „Podaj łapę niepełnosprawności”. 

reklama

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama