Reklama

Mieszkańcy nie dostali harmonogramu odbioru odpadów ? Dlaczego?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mieszkańcy nie dostali harmonogramu odbioru odpadów ? Dlaczego? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Czermina nie dostali harmonogramu odbioru odpadów na 2023 rok? Dlaczego?

Umowa z firmą odbierającą odpady od mieszkańców Czermina obowiązywała tylko do końca roku. Dlatego gmina ogłosiła przetarg, który miał wyłonić nowego wykonawcę. Niestety trzeba było go unieważnić. Dlaczego?

Złożona została tylko jedna oferta. Niestety znacznie przekraczała możliwości finansowe gminy. 

- Oferta była za droga – nie kryje wójt Czermina, Sławomir Spychaj. 

Problemy z wyłonieniem wykonawcy spowodowały, że mieszkańcy nie otrzymali jeszcze harmonogramu odbioru odpadów na 2023 rok. Niektórych zaczęła niepokoić ta sytuacja?

- Kiedy harmonogram trafi do mieszkańców? Rozumiem, że będzie w nowym roku ? – dopytywał podczas sesji grudniowej radny Józef Libert. 

Z odpowiedzią pospieszył wójt, Sławomir Spychaj. 

 - Mieszkańcy nie otrzymali harmonogramów tylko dlatego, że unieważniliśmy przetarg – odpowiedział mu wójt Czermina, Sławomir Spychaj.

Dodając jednocześnie, że już ogłoszono kolejne postępowanie. Uspokajał też, że nie ma żadnego zagrożenia, że z czermińskich posesji w najbliższym czasie nie zostaną odebrane śmieci. 

- Ostatni odbiór w tym roku jest na koniec grudnia (śmieci zostaną odebrane w ramach nadal obowiązującej umowy przp.red.), następny będzie dopiero końcówka stycznia – dodał Spychaj. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy