Reklama

Pleszew: Orkiestra zagra w "Helu" i sali "jedynki"

Opublikowano:
Autor:

Pleszew: Orkiestra zagra w "Helu" i sali "jedynki" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kwesta uliczna, prezentacje artystyczne, mecze piłkarskie, światełko do nieba, występy zespołów muzycznych – tego wszystkiego na pewno nie zabraknie w czasie 22. pleszewskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, od godziny 9.00 powinniśmy już się rozglądać za harcerzami zbierającymi datki do puszek. Najłatwiej trafimy na nich pod kościołami oraz na chodnikach i placach w ich niedalekiej odległości. O godzinie 15.00 w pleszewskim kinie „HEL” rozpoczną się prezentacje artystyczne, między innymi chórzystów, tancerzy i piosenkarzy. Z pokazem ratownictwa medycznego przyjadą strażacy z PSP Pleszew. Nie zabraknie licytacji przedmiotów przekazanych przez fundację WOŚP oraz lokalnych darczyńców.

W tym samym czasie trwać będzie turniej piłki halowej pod hasłem „Razem gramy dla WOŚP”. Organizatorami zawodów są: Klub Sportowy STAL Pleszew oraz ZSP nr 1. To w hali pleszewskiej „jedynki” odbędzie turniej, w którym swój udział zapowiedziało osiem zespołów, złożonych z pracowników urzędu miasta i gminy oraz firm: „Spomasz”, „Tilgner”, FAMOT, „Instal Chemik”, „Aramir”. Zapowiedzieli się także ekipy: Old Boys, Stal Pleszew i Drużyny 997. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.00. W trakcie turnieju zaplanowano liczne atrakcje.

Po meczach finałowych będzie można wziąć udział w tradycyjnym „światełku do nieba” zaplanowanym na godzinę 20.00 koło kina. A potem na tamtejszej scenie zagrają dwa zespoły: „The Riskers” oraz „Twitch”.

(nap)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE