Reklama

Pleszew otwarty po szkole!

Opublikowano:
Autor:

Pleszew otwarty po szkole! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gdzie i na jakie zajęcia zapisać dziecko po szkole? Pleszewski samorząd już po raz drugi wydał książeczkę z ofertą m.in.: językową, sportową, muzyczną czy taneczną. Otrzyma ją każdy uczeń podstawówki i gimnazjum.

Są tam: adresy, telefony, opisy oraz dane od stron internetowych podmiotów, które oferują swoje usługi dla dzieci i młodzieży "po szkole". W tym wydaniu jest ich więcej, niż w pierwszym. - Wybór należy do uczniów, ale na pewno mogą pomóc im w tym rodzice - mówi Arkadiusz Ptak, zastępca burmistrza Pleszewa. Nowością jest tzw. Miejski Pakiet Lojalnościowy. - Na ostatniej stronie książeczki są miejsca na naklejki w czterech obszarach aktywności; fizycznej, artystycznej, intelektualnej i społecznikowskiej - wyjaśnia włodarz. Przy danym obszarze są cztery, pięć lub dwa wolne pola na naklejki oraz wymieniona impreza, na której trzeba być, aby ją otrzymać. - Wystarczy mieć po jednej naklejce w każdym obszarze, aby wysłać swoje zgłoszenie na SuperBohatera Pleszewa - dodaje Anna Bogacz, rzecznik prasowy urzędu miasta.

Taką wypełnioną kartę należy przynieść do UMiG do pokoju nr 201 do 8 czerwca 2018 roku. Finał na SuperBohatera Pleszewa odbędzie się podczas święta miasta. Każdy uczestnik zabawy otrzyma tytuł, ale też weźmie udział w losowaniu nagród. Dokładne informacje oraz terminy zostaną jeszcze podane.

CZYTAJ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE