Reklama

Pleszew. Przemysław Marciniak został nowym dyrektorem domu kultury

Opublikowano:
Autor:

Pleszew. Przemysław Marciniak został nowym dyrektorem domu kultury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dwóch kandydatów ubiegało się o stanowisko dyrektora domu kultury po tym, gdy z funkcji tej ustąpił - po 22 latach - Mariusz Szymczak. Ostatecznie - od 1 marca - placówką kierować będzie Przemysław Marciniak, dotychczasowy kierownik wydziału promocji i komunikacji w pleszewskim urzędzie.

 

O zmianach, jakie planowane są w pleszewskiej kulturze pisaliśmy jako pierwsi w papierowym wydaniu „Życia Pleszewa”. Teraz znamy już wyniki konkursu na nowego dyrektora domu kultury. I - zgodnie z naszymi przewidywaniami - został nim Przemysław Marciniak - dotychczasowy szef wydziału promocji pleszewskiego urzędu.

Jak informują władze urzędu o stanowisko ubiegało się w sumie dwóch kandydatów - poza Marciniakiem w konkursie wziął udział również Lechosław Nowak z Blizanowa. Po wysłuchaniu obydwu kandydatów ostatecznie na dyrektora wybrano tego pierwszego.

Przemysław Marciniak szefował wydziałowi promocji od ośmiu lat. Jest on absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza, ukończył także studia podyplomowe z plastyki i pedagogiki. Organizował wiele imprez społeczno – kulturalnych i sportowych w mieście, był także jurorem konkursów plastycznych. Pracował także jako nauczyciel, m.in. w ZSPP CKU w Marszewie. Prywatnie pasjonat jazzu oraz biegów długodystansowych. Maratończyk i współzałożyciel Teamu Pleszew.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE