Reklama

Pleszew. Znamy nazwisko nowego prezesa PTBS

Opublikowano:
Autor:

Pleszew. Znamy nazwisko nowego prezesa PTBS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pleszew. Zakończył się konkurs na wybór nowego prezesa Pleszewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Pleszewie. Kandydatów na ten urząd było trzech.

 

Artur Stańczyk został wybrany nowym prezesem Pleszewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Pleszewie.

Przypomnijmy: dotychczasowa wieloletnia prezes zarządu PTBS, Alicja Błaszczyk, zdecydowała się przejść na emeryturę.

- Pani prezes od dawna sygnalizowała chęć przejścia na emeryturę. Poprosiłem ją, żeby jeszcze trochę z nami popracowała. Mam nadzieję, że mimo wszystko jeszcze nam pomoże - choć już nie w charakterze prezesa - mówił nam jakiś czas temu w wywiadzie burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak.

- Kandydatów na stanowisko prezesa było trzech - informuje z kolei „Życie Pleszewa” Sławomir Chrzanowski, przewodniczący rady nadzorczej PTBS.

Ostatecznie po przeprowadzonych rozmowach za najlepszego kandydata uznano Artura Stańczyka, który od kilku miesięcy pracuje w pleszewskim Ratuszu - gdzie na początku roku wygrał konkurs na kierownika referatu zamówień publicznych (zastąpił na tym stanowisku Damiana Szwedziaka, który pod koniec ubiegłego roku został wybrany wicestarostą pleszewskim). - Wkrótce ogłoszony zostanie nowy konkurs na to stanowisko - zapowiada burmistrz Arkadiusz Ptak.

Nowy prezes PTBS z wykształcenia jest magistrem ekonomii. Przed objęciem funkcji kierownika w pleszewskim urzędzie był specjalistą ds. zamówień publicznych w Pleszewskim Centrum Medycznym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE