Do zdarzenia doszło dziś - 19 lutego - ok. godz. 14.00.
Powiat pleszewski. Akcja strażaków
Do straży wpłynęło dziś zgłoszenie - od jednej z mieszkanek powiatu pleszewskiego. Jak relacjonowała, rozmawiała telefonicznie ze swoją matką, jednak nagle urwał się kontakt. Kobieta choruje. Strażacy natychmiast wyjechali na miejsce, by pomóc w otwarciu lokalu na miejscu.
Artykuł będziemy aktualizować.
[AKTUALIZACJA]
Szczęśliwe zakończenie akcji - jak się okazało pomoc straży okazała się zbędna. Po przybyciu mundurowych okazało się, że na miejscu był już lekarz. Nikomu nic się nie stało.
Komentarze (0)