Turniej sołectw to tradycyjna, duża impreza, dla młodszych i starszych mieszkańców gminy Dobrzyca. W tym roku podobnie, jak w poprzednim, wydarzenie odbędzie się na terenie parku Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy. Start w niedzielę, 29 czerwca o godz. 14.00.
- Zachęcamy do kibicowania swoim sołectwom - podkreślają organizatorzy.
Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku mieszkańcy poszczególnych miejscowości rywalizowali w kilku konkurencjach m.in. toczeniu opony czy skokach w workach.
Najwięcej punktów zebrał wówczas Galew. I to do nich trafił puchar za pierwsze miejsce oraz czek o wartości 1.500 zł. Drugie miejsce i czek o wartości 1.000 zł zdobył Koźminiec, a trzecie miejsce i 500 zł przypadło mieszkańcom Strzyżewa. Tuż za podium znalazła się Dobrzyca.
Komentarze (0)