Reklama

Sataniści spotykają się w lesie i odprawiają czarne msze?

Opublikowano:
Autor:

Sataniści spotykają się w lesie i odprawiają czarne msze? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Taka informacja obiegła lotem błyskawicy gminę Czermin i okolice. W obieg poszły zdjęcia z odwróconym pentagramem. Symbol ten miał zostać ułożony podczas jednego ze spotkań sekty.

– Widziano w rejonie Marianina samochody na obcych rejestracjach. Podobno jakaś sekta się zbiera. Strach pomyśleć, co oni tam robią – mówi jeden z mieszkańców gminy Czermin. Inny dorzuca oliwy do ognia. – Koleżankę zatrzymali ubrani na czarno młodzi ludzie, mieli czarne włosy. Pytali o drogę do Prokopowa. Sprawiali wrażenie naćpanych - opowiada młody mężczyzna. Na dowód wysyła zdjęcie.

Rzeczywiście fotografia przedstawia usypany z gałęzi symbol przypominający odwrócony pentagram. Symbol ten jest uważany za satanistyczny, nie tylko przez kościół, ale również przez ludzi zajmujących się okultyzmem, magią czy strefami eterycznymi.

Fotografię ma też sołtys pobliskich Broniszewic. – Kiedy tylko ją otrzymałem pojechałem na miejsce, ale nic tam już nie było. Żadnego śladu po gałęziach. Wydaje mi się, że to jakaś plotka, która zaczęła żyć swoim życiem – mówi Andrzej Szymczak. Podobnego zdania jest pleszewska policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE