Reklama

Tajemnicze morderstwo we Wronowie. Jest finał sprawy

Opublikowano:
Autor:

Tajemnicze morderstwo we Wronowie. Jest finał sprawy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gmina Gizałki. Wronów. Morderstwo we Wronowie. Ponad rok śledztwa. Bez rezultatu. Sprawca zabójstwa 57-latka z Wronowa pozostaje wciąż niewyjaśniona.


Do zabójstwa doszło w październiku ubiegłego roku. Na terenie jednej z posesji we Wronowie (gmina Gizałki) znaleziono ciało 57-latka pozbawione genitaliów.

Dochodzenie w tej sprawie prowadziła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Po roku nie ma jednak żadnych rezultatów. Śledztwo umorzono.

- Wydział I Śledczy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim umorzył, wobec niewykrycia sprawcy, postępowanie w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy prokuratury.

Brak wykrycia sprawcy nie oznacza, że sprawa zostaje ostatecznie porzucona.

- Sprawa, pomimo formalnego umorzenia postępowania, w trybie procesowym pozostaje w zainteresowaniu organów ścigania i w przypadku uzyskania w przyszłości nowych materiałów dowodowych, ujawnienia nowych okoliczności związanych z popełnieniem tego przestępstwa lub w przypadku ustalenia sprawców przestępstwa zostanie niezwłocznie podjęta – dodaje Maciej Meler.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE