Reklama

Termin wniosków na wymianę pieców przedłużony!

Opublikowano:
Autor:

Termin wniosków na wymianę pieców przedłużony! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 

Termin składania wniosków na wymianę źródeł ciepła w ramach miejskiego programu dotyczącego poprawy jakości powietrza na terenie Miasta i Gminy Pleszew pod nawą „Kociołek” został wydłużony o kilka miesięcy. Teraz można je składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Pleszewie do 15 października każdego roku.

 

- Wydłużony został także termin rozliczenia dotacji: z 31 października na 30 listopada każdego roku. Zmiany te muszą zaakceptować radni na najbliższej sesji Rady Miejskiej – informuje Anna Bogacz, rzecznik pleszewskiego urzędu.

 

UWAGA! Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z 1 sierpnia 2017 wraz z końcem czerwca mają zniknąć kotły niższych klas niż 5. Te, które zostały wyprodukowane przed 1 października tego roku, będą mogły być wprowadzone na rynek i sprzedawane tylko do końca czerwca 2018 r. Po tym terminie będzie można instalować w swoich domach jedynie kotły 5 klasy.

 

W momencie składania wniosku na dotację i wymiany pieca, warto zatem zwrócić uwagę, kiedy zakupiony przez nas kocioł został wyprodukowany. Zwłaszcza osoby, które będą się starały o dofinansowanie z UMiG w Pleszewie po dniu 1 lipca 2018.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE