Reklama

W hali panowało bardzo duże zadymienie – mówią strażacy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu czwartek 28 lipca kilka minut po godzinie 7.00 strażacy otrzymali wezwanie do jednego z największych zakładów produkcyjnych w powiecie pleszewskim.

Na miejsce skierowano kilka jednostek straży pożarnej: cztery zastępy z JRG Pleszew, zastęp OSP Gołuchów, zastęp OSP Kuchary i zastęp OSP Kowalew.

 - Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej stwierdzono, że doszło do pożaru w instalacji wentylacyjnej stanowiącej odciągi maszyn produkcyjnych co spowodowało zadymienie całego obiektu – informuje ogn. Artur Burchacki z KP PSP Pleszew. 

Działania straży pożarnej polegały na podaniu prądów wody w celu ugaszenia pożaru wewnątrz instalacji wentylacyjnej, a następnie rozebraniu nadpalonych części tej instalacji. 

 - Znacznym utrudnieniem podczas prowadzonych działań było duże zadymienie wewnątrz hali. Wykorzystanie przez strażaków agregatów oddymiających pozwoliło usunąć z obiektu zalegający dym – nie kryje ogn. Artur Burchacki. 

Dzięki sprawnej ewakuacji wszystkich pracowników przed przybyciem zastępów straży pożarnej nikt z pracowników nie został ranny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy