Reklama

Wandale strzeżcie się! Zamontowali fotopułapki

Opublikowano: czw, 19 sie 2021 08:00
Autor:

Wandale strzeżcie się! Zamontowali fotopułapki  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pojawiają się jak grzyby po deszczu. Mowa oczywiście o dzikich wysypiskach śmieci. Sytuację mają uratować fotopułapki. Gdzie zostaną zamontowane?

Dzikie wysypiska w obrębie nadbrzeży Prosny - mocno irytują miejscowych. 

Teren ten jest notorycznie zaśmiecany odpadami różnego pochodzenia. Stanowi swoiste dzikie wysypisko – alarmował ostatnio radny z Gołuchowa, Artur Tomczyk. 

Dzikie wysypiska nad Prosną 

Tego samego zdania są mieszkańcy i ci, którzy przyjeżdżają nad Prosnę, żeby odpocząć lub powędkować. Rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić.  Padła więc propozycja, aby w najbardziej newralgicznych miejscach zamontować fotopułapki.

Wielokrotnie gmina sprzątała leżące tam śmieci. Fotopułapki posłużą jako narzędzie prewencyjne – sugerował Artur Tomczyk.

I wskazywał, że urządzenia powinny się pojawić wzdłuż nabrzeża Prosny w Kościelnej Wsi, aż do granic gminy, a także  w lesie. Wójt deklarował wówczas, że pomysł mu się podoba i fotopułapki zostaną zamontowane. Minęło kilka miesięcy i o sprawie ponownie przypomniał Artur Tomczyk.

Na jakim etapie jest montaż fotopułapek wzdłuż koryta rzeki Prosny? – dopytywał radny. 

Dzikie wysypiska nad Prosną 

Okazało się, że urządzenia rzeczywiście zostały już zakupione, a nawet zamontowane. 

Fotopułpaki są zamontowane, ale nie powiem gdzie, bo o to chodzi, żeby były fotopułapkami – mówi wójt Gołuchowa, Marek Zdunek.

Czy ich obecność wystraszy wandali i nabrzeża Prosny przestaną wreszcie przypominać wysypisko śmieci? Okaże się pewnie po jakimś czasie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy