Reklama

Wyprowadził na zewnątrz grupę osób powiązanych sznurem. Po czym …

Opublikowano:
Autor:

Wyprowadził  na zewnątrz grupę osób powiązanych  sznurem. Po czym … - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się przyjęcie w szeregi społeczności OHP nowych uczniów. "Otrzęsiny" przebiegały pod hasłem "Wyspa Piratów". Powitanie w humorystycznej formie przygotowała grupa teatralna "WULKAN", która koniecznie chciała powitać swoich nowych kolegów w nietypowy sposób.

A jak wyglądały same otrzęsiny? Naczelny „Pirat Czarnobrody” w asyście swoich poddanych wyprowadził na zewnątrz grupę osób powiązanych sznurem. Przygotowano dla nich kilka zadań, w tym tradycyjne już pojenie mlekiem i szukanie skarbów w kisielu. Pod koniec dnia odczytane zostało przez Naczelnego Pirata ślubowanie, które „pierwszoroczniaki” w skupieniu powtarzali.

Kulminacyjnym momentem imprezy było pasowanie na pełnoprawnego uczestnika CKiW OHP, a dokonała tego dyrektor szkoły działającej przy CKiW OHP – Izabela Werner.

Powitanie na wesoło nowych uczestników CKiW OHP w Pleszewie to już wieloletnia tradycja w Centrum. Co roku nowi uczestnicy przechodzą tzw. "chrzest" i co roku wygląda on inaczej.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE