Reklama

Jak odebrać paczkę zdalnie z Paczkomatu w Pleszewie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

Jak odebrać paczkę zdalnie z Paczkomatu w Pleszewie? - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Sektor e-commerce w ostatnich latach nie zwalnia tempa. Ilość zakupów online cały czas rośnie, a to sprawia, że handel w Internecie nieustannie się rozwija. Ściśle powiązana z e-sprzedażą jest branża kurierska, która odpowiada za proces dostarczania zamówień do konsumentów. Rozwiązaniem, które znacznie usprawniło doręczanie przesyłek, okazały się Paczkomaty.

Paczkomaty to nowoczesny system skrytek pocztowych rozmieszczony na terenie całej Polski. Urządzenie jest czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu, więc każdy może odebrać i nadać paczki w dogodnym dla siebie momencie. Dzięki aplikacji InPost Mobile jest to szybkie i banalnie proste. Przekonaj się sam!

Pleszew – Paczkomat na każdym kroku

Pleszew to miasto w województwie wielkopolskim. Mieszka tam około 20 tysięcy osób. Każda z nich może z łatwością nadawać i odbierać przesyłki w rozmieszczonych na terenie miasta Paczkomatach.

Paczkomaty Pleszew to sieć obejmująca 8 urządzeń oraz 3 PaczkoPunkty. Urządzenia znajdują się przy często odwiedzanych marketach, dzięki czemu każdy mieszkaniec z łatwością odnajdzie pobliską skrytkę i nie będzie miał problemu z miejscem parkingowym. Zobacz, jak łatwo odebrać i nadać paczkę w Pleszewie z aplikacją InPost Mobile.

Pleszew – odbiór paczki zdalnie z InPost Mobile

Na odbiór paczki masz zawsze 48 godzin od momentu umieszczenia jej w skrytce przez kuriera. Najszybciej dostęp do niej uzyskasz z pomocą aplikacji InPost Mobile. Gdy zamówienie znajdzie się w Paczkomacie, otrzymasz powiadomienie. Wtedy wystarczy, że udasz się do urządzenia i na ekranie swojego smartfona klikniesz „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki Paczkomatu otworzą się – uzyskasz wtedy dostęp do swojej przesyłki.

Ponadto możesz skorzystać z 6-cyfrowego kodu odbioru i kodu QR. Poza aplikacją znajdują się one też na Twoim e-mailu. Wpisz swój numer telefonu i kod odbioru na ekranie Paczkomatu lub zeskanuj kod QR, a drzwiczki skrytki od razu się uchylą. Pamiętaj, by po wyjęciu paczki dokładnie je zamknąć.

Pleszew – nadanie paczki w każdym Paczkomacie

Jeśli chcesz szybko i łatwo nadać przesyłkę do dowolnego miejsca w Polsce, skorzystaj z możliwości aplikacji InPost Mobile. Otwórz aplikację na swoim smartfonie, kliknij strzałkę znajdująca się u dołu ekranu („Nadaj”) i uzupełnij wszystkie wymagane informacje. Po opłaceniu usługi aplikacja wygeneruje unikatowy kod nadania i kod QR. Wtedy możesz udać się do Paczkomatu i na jego ekranie wpisać kod nadania lub zeskanować kod QR. To sprawi, że drzwiczki skrytki uchylą się i będzie można umieścić przesyłkę w środku.

Poza nadaniem za pomocą aplikacji możesz skorzystać też z opcji Szybkie Nadania. Wejdź na stronę internetową, wybierz gabaryt przesyłki, uzupełnij formularz z danymi nadawcy i odbiorcy i na koniec opłać wysyłkę. Wtedy na Twój adres e-mail trafi specjalnie wygenerowana etykieta wysyłkowa. Musisz ją wydrukować i umieścić na przesyłce. Następnie wystarczy już tylko udać się do wybranego Paczkomatu, zeskanować kod kreskowy z etykiety i włożyć paczkę do skrytki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE