Prezydent uhonorował pleszewskiego społecznika To był wyjątkowy dzień dla pleszewskiego krwiodawstwa i moment dumy dla całego regionu. Janusz Kasprzak, wieloletni szef Pleszewskiego Klubu Krwiodawców, odebrał w warszawskim Belwederze Brązowy Krzyż Zasługi. Odznaczenie, nadane przez Prezydenta RP, jest zwieńczeniem dwóch dekad bezinteresownej służby na rzecz (...)
Prezydent uhonorował pleszewskiego społecznika To był wyjątkowy dzień dla pleszewskiego krwiodawstwa i moment dumy dla całego regionu. Janusz Kasprzak, (...)