Panie w Grodzisku świętowały w sobotę, 18 marca 2023r., Dzień Kobiet.
Po raz kolejny - bo to już właściwie tradycja - impreza przebiegała w atmosferze znakomitej zabawy - m.in. za sprawą miejscowej grupy artystycznej „A mi się nie chce”, która znów skradła show!
Dzień Kobiet w Grodzisku
Rozpoczęto jednak oficjalnie - od tradycyjnych życzeń. Na początku wszystkich powitała szefowa miejscowego KGW, Anna Juszczak, z kolei obecna na sali reprezentacja panów, rozdała wszystkim kobietom słodkości.
Później na stołach nie zabrakło pysznego jedzenia. A po posileniu się... przyszedł czas na występy!
Panie z Grodziska po raz kolejny pokazały, co to znaczy fantastyczna zabawa, dystans do siebie oraz humor.
Były zarówno skecze kabaretowe, jak i występy artystyczne - z dobrą muzyką na czele.
Na scenie zobaczyliśmy m.in. skecze pt. "Monitoring z Grodziska" czy "DPS w Grodzisku", ale także tańce i występy.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA
Komentarze (0)