Tematem przewodnim były kopytka i sosy, podawane w sposób tradycyjny i innowacyjny. Atmosfera – co widać na zdjęcia - była przemiła. Panie mogły wymienić się swoimi kulinarnymi doświadczeniami, a także skorzystać z cennych, wzajemnych porad.
Warsztaty zorganizowane zostały przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przyszłości” w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, mające na celu podnoszenie wiedzy i umiejętności mieszkańców w zakresie zdrowego stylu życia.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA
Komentarze (0)