Teatr Prawie Wielki w Pleszewie
Na scenie Zajezdni Kultury w Pleszewie odbył się spektakl pt. "Duety". Aktorzy z kowalewskiego Teatru Prawie Wielkiego wystąpili w ramach wydarzeń zaplanowanych na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już za tydzień.
Na scenie nie zabrakło scen z nawiązujących do... tytułowych duetów oczywiście, a konkretniej relacji między mężczyzną a kobietą.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA
Komentarze (0)