Pleszew. Teatr Prawie Wielki zaprezentował spektakl "Duety" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pleszew. Teatr Prawie Wielki zaprezentował spektakl "Duety" [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
KulturaTeatr Prawie Wielki - zaprezentował na scenie Zajezdni Kultury spektakl pt. "Duety". Wszystko w ramach zbliżającego się 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
reklama

Teatr Prawie Wielki w Pleszewie

Na scenie Zajezdni Kultury w Pleszewie odbył się spektakl pt. "Duety". Aktorzy z kowalewskiego Teatru Prawie Wielkiego wystąpili w ramach wydarzeń zaplanowanych na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już za tydzień. 

Na scenie nie zabrakło scen z nawiązujących do... tytułowych duetów oczywiście, a konkretniej relacji między mężczyzną a kobietą. 

reklama

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo