Reklama

Rusza Pleszewski Konkurs Fletowy [PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Rusza Pleszewski Konkurs Fletowy [PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW] - Zdjęcie główne

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie organizuje ogólnopolską imprezę: Pleszewski Konkurs Fletowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie organizuje ogólnopolską imprezę: Pleszewski Konkurs Fletowy. Zaprezentuje się w nim aż 58 uczniów klas fletu poprzecznego. Poznajcie ich nazwiska!

Pleszewski Konkurs Fletowy

26 marca w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie odbędzie się Pleszewski Konkurs Fletowy. Wydarzenie kierowane jest do uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - ma charakter ogólnopolski.

Wszystko rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa cały dzień - ogłoszenie wyników zaplanowano na godz. 19.00.

Konkurs będzie przeprowadzony w kilku grupach: Grupa I  - Klasa I i II cykl 6-letni, Klasa I cykl 4 – letni, Grupa II  - Klasa III i IV cykl 6 – letni, Klasa II i III cykl 4 – letni, Grupa III - Klasa V i VI cykl 6 – letni, Klasa IV cykl 4 – letni.

Repertuar jest dowolny, ale nie może przekraczać 6 minut i musi być wykonany z pamięci. Przynajmniej jeden utwór musi być z akompaniamentem fortepianu. 

Pleszewski Konkurs Fletowy - lista uczestników

W sumie na scenie wystąpi aż 58 uczniów szkół muzycznych z całej Polski.

Oto ich lista:

GRUPA I

1. LAURA KACZMAREK - KOŁACKA - kl . I c . 6 - 6 lat

Powiatowa SM I st . we Wrześni

Program :

1. Paul Harris - Pulcinella

2. Paul Harris - Scapino

nauczyciel : mgr Anita Kmiecik

akompaniator : mgr Kamil Madej

 

2. IGA ADAMCZYK - kl . I - 7 lat

POSM I st . nr 1 im . Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Program :

1. James Rae - High Street Trot

2. Anita Lehmann - Żabka

nauczyciel : mgr Agnieszka Gandecka

akompaniator : mgr Lidia Mroczkowska

 

3. MAYA GROBELNY - kl . I - 7 lat

POSM I st . nr 1 im . Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Program :

1. Heather Hammond - Sleepy Eyes

2. Trad . - When the Saints go marching in

nauczyciel : mgr Agnieszka Gandecka

akompaniator : mgr Lidia Mroczkowska

 

4. WIKTORIA SYNOWIEC - kl . I c . 6 - 7 lat

PSM I i II st . w Zduńskiej Woli

Program :

3. Alan Bullard - Lullaby

4. Alan Bullard - Square Dance

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Rafał Nicze

 

5. EMILIA TROSZCZYŃSKA - kl . I c . 6 - 7 lat

PSM I st . im . Ludomira Różyckiego w Świdnicy

Program :

1. Paul Harris - Pulcinella

2. Paul Harris - Scaramouche

nauczyciel : mgr Mirosława Druzd

akompaniator : mgr Marta Moneta

 

6. OLIWIA BANACH - kl . I c . 6-8 lat

PSM I st . im . Wojciecha Kilara w Pleszewie

Program :

1. opr . Anna Błaszczyk - W murowanej piwnicy

2. Anita Lehmann , Anna Maria Huszcza - Żabka

nauczyciel : mgr Maria Garsztka

akompaniator : dr Maria Rutkowska

 

7. OLIWIA DUBISZ - kl . II c . 6 - 8 lat

KOSM I st . w Poznaniu

Program :

1. Blaž Pucichar - Piosenka Luny

2. Blaž Pucichar - Ciuch - ciuch ! W pociągu

nauczyciel : mgr Lidia Abucewicz

akompaniator : mgr Paula Grudzińska - Soprano

 

8. MARIA MUKOID - kl . I c . 6-8 lat

Gminna SM I st . im . prof . Edmunda Kajdasza w Trzebnicy

Program :

1. Blaž Pucihar - Ciuch - ciuch ! W pociągu

nauczyciel : mgr Michał Paryżak

akompaniator : mgr Agata Grudzień

 

9. ALICJA SOBCZAK - kl . I c . 6-8 lat

PSM I st . w Strzelinie

Program :

1. Paul Hart - Day Dreamin

2. Blaž Pucihar - Ciuch - ciuch ! W pociągu

nauczyciel : mgr Agata Trzepizur

akompaniator : mgr Grażyna Bukartyk

 

10. ANTONI WEILANDT - kl . I c . 6-8 lat

PSM I i II st . w Zduńskiej Woli

Program :

1. Henry Purcell - Aria

2. Christoph Willibald Gluck - Balett Musik

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Rafał Nicze

 

11. KLARA WRÓBLEWSKA kl . I c . 6-8 lat

PSM I st . im . Aleksandra Tansmana w Łodzi

Program :

1. Alan Bullard - Left - hand Latin

2. Alan Bullard - See - saw

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Paulina Rybińska

 

12. JULIA JAŚKOWIEC - kl . II c . 6 - 7 lat

SM I st . w Świątnikach Górnych

Program :

1. Mariusz Matuszewski - Rabarabarumba

2. Anita Lehman , Anna Maria Huszcza - Kocie Psoty

nauczyciel : mgr Kamila Macul

akompaniator : mgr Maya Saadeh

 

13. ALEKSANDRA BILIŃSKA - kl . II c . 6 - 8 lat

PSM I st . im . Wojciecha Kilara w Pleszewie

Program :

1. Mariusz Matuszewski - Rabarabarumba

nauczyciel : mgr Maria Garsztka

akompaniator : dr Maria Rutkowska

 

14. EWA BROWARNA - kl . II - 8 lat

KOSM I st . w Poznaniu

Program :

1. Emil Kronke - Marsch

2. Blaz Pucichar - Piosenka Luny

nauczyciel : mgr Joanna Dubisz

akompaniator : mgr Lucyna Wojtczak

 

15. JULIA MATUSZEK - kl . II - 8 lat

POSM I st . nr . 1 im . Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Program :

1. Blaž Pucihar - Ciuch - ciuch ! W pociągu

2. Christopher Norton - Lista ulubionych rzeczy

nauczyciel : mgr Agnieszka Gandecka

akompaniator : mgr Lidia Grajkowska - Mroczkowska

 

16. NIKODEM NAWROT - kl . II c . 6 - 8 lat

PSM I st . w Międzyrzeczu

Program :

1. Anita Lehmann - Etiuda d - moll

2. Weiner Leo - Rakatanc

nauczyciel : mgr Daria Puciata

akompaniator : mgr Ekaterina Matokh

 

17. ŁUCJA JUGO - kl . II - 9 lat

OSM I st . nr 3 im . Marii Zduniak we Wrocławiu

Program :

1. Anita Lehmann , Anna Maria Huszcza - Leśna Nimfa

2. Blaž Pucihar - Szczęsliwa Luna

nauczyciel : mgr Ludmiła Szuber - Wolny

akompaniator : mgr Maria Rzemieniecka

 

18. WIKTORIA JURKOWSKA - kl . II c . 6-9 lat

PSM I st . im . Józefa Elsnera w Brzegu

Program :

1. Giacomo Puccini - 0 mio Babbino Caro

2. Günter Habicht - Russisch

nauczyciel : mgr Małgorzata Matuszczak

akompaniator : mgr Marta Sowa - Maras

 

19. ZOFIA PALUSZKIEWICZ - kl . II c . 6 - 9 lat

PSM I st . im . Karola Szymanowskiego w Kole

Program :

1. Niccolo Paganini - Melodia

2. Aleksander Greczaninow - Wesołek

nauczyciel : mgr Katarzyna Drapińska

akompaniator : mgr Adrianna Zielińska

 

20. EMILA WOJTOWICZ - kl . II c . 6 - 9 lat

PSM I st . im . Józefa Elsnera w Brzegu

Program :

1. Gerard Meunier - Vivaldi

2. Hanry Mancini - Moon River

nauczyciel : mgr Małgorzata Matuszczak

akompaniator : mgr Marta Sowa – Maras

 

21. NATALIA DYNOWSKA - kl . II c . 6-12 lat

PSM I st . im . Aleksandra Tansmana w Łodzi

Program:

1. Christoph Willibald Gluck - Balettzene

2. Anita Lehmann , Anna Maria Huszcza - Pożegnanie z latem

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Paulina Rybińska

 

22. LENA DĘBKOWSKA - kl . I c . 4 - 10 lat

PSM I i II st . w Zduńskiej Woli

Program :

1. Paul Harris - Clowns ( Scapino , Pierrot , Pulcinella )

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Rafał Nicze

 

23. MARTA MALIŃSKA - kl . I c . 4 - 14 lat

PSM I st . im . Wojciecha Kilara w Pleszewie

Program :

1. Paul Harris - Toffe Tango

2. Charles B. Ward - The Band Played On

nauczyciel : mgr Maria Garsztka

akompaniator : dr Maria Rutkowska

 

24. HALSZKA STRUGAŁA - kl . I c . 6 - 7 lat

KOSM I st . w Poznaniu

Program :

1. Alan Bullard - Left hand Latin

2. Alan Bullard - See - saw

nauczyciel : mgr Joanna Dubisz

akompaniator : mgr Katarzyna Kluczyńska

 

GRUPA II

25. ZUZANNA MAKAREWICZ - kl . IV c . 6 - 13 lat

PSM I st . w Międzyrzeczu

Program :

1. Rob Ares - Diptique

2. Blaž Pucihar - Delfin

nauczyciel : mgr Daria Puciata

akompaniator : mgr Ekaterina Matokh

 

26. ALICJA BOCHENEK - kl . III c . 6 - 9 lat

PSM I i II st . im . Fryderyka Chopina w Opolu

Program :

1. Dorota Obijalska - Polka

2. Luiz Gugliemi - Cherry Pink and Blossom White

nauczyciel : mgr Karina Kandzia - Maniak

akompaniator : mgr Agnieszka Spodymek

 

27. MARIA BUDYCH - kl . III c . 6 - 9 lat

PSM I st . im . Stanisława Moniuszki w Zbąszyniu

Program :

1. Paul Harris - Minty Minuet

2. Krzysztof Zgraja - Rock Toccata

nauczyciel : mgr Paulina Graś Łukaszewska

akompaniator : mgr Matuesz Kowalski

 

28. ANTONINA RATAJ - kl . III c . 6 - 9 lat

PSM I st . im . Karola Kurpińskiego w Poznaniu

Program :

1. Blaž Pucihar - Powrót do domu

2. Zhanna Metallidi - Świetliki

nauczyciel : mgr Marzena Łopińska

akompaniator : mgr Joanna Zawiejska - Rataj

 

29. KINGA MANIAK - kl . IV c . 6 - 11 lat

PSM I st . w Oleśnie

Program :

1. Dorota Obijalska - Łoś Patataj

2. Franz Zeller - Walc

nauczyciel : mgr Karina Kandzia - Maniak

akompaniator : mgr Aleksandra Płatek

 

30. HANNA SPODYMEK - kl . III c . 6-9 lat

PSM I i II st . im . Fryderyka Chopina w Opolu

Program :

3. Dorota Obijalska- Łoś Patataj

4. Flederico Marhetti - Oczarowanie

nauczyciel : mgr Karina Kandzia - Maniak

akompaniator : mgr Agnieszka Spodymek

 

31. RENATA ZENOWICZ - kl . III c . 6 - 9 lat

PSM I st . im . Fryderyka Chopina w Będzinie

Program :

1. Paul Harris - Caramel Carousel

2. Blaz Pucichar - Smok

nauczyciel : mgr Mariola Dobrzańska

akompaniator : mgr Daria Kocur

 

32. LENA CHRZUŚCIEL - kl . III c . 6 - 10 lat

PSM I i II st . w Zduńskiej Woli

Program :

1. Anonymus - Taniec Hajduka

2. Mariusz Matuszewski - Rabarabarumba

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Rafał Nicze

 

33. KATARZYNA KAMIŃSKA - kl . III c . 6 - 10 lat

PSM I st . w Sieradzu

Program :

nauczyciel : mgr Kamila Borzemska

akompaniator : mgr Jacek Wendler

 

34. MAJA URBANIAK - kl . III c . 6 - 11 lat

PSM I st . im . Ludomira Różyckiego w Świdnicy

Program :

1. Alain Crepin - Cliche

2. Blaž Pucihar - Delfin

nauczyciel : mgr Mirosława Druzd

akompaniator : mgr Marta Moneta

 

35. IZABELA DĄBROWSKA - kl . II c . 4 - 17 lat

PSM I st . im . Aleksandra Tansmana w Kępnie

Program :

1. Jan Sebastian Bach - Menuet BWV 1067

2. Anita Lehmann , Anna Maria Huszcza - Przekomarzanki

nauczyciel : mgr Roksana Grzesik

akompaniator : mgr Edyta Szymańska

 

36. ANNA MARIA ŚCIBIOREK - kl . IV c . 6-9 lat

PSM I st . w Brzezinach

Program :

1. Antonio Vivaldi - Concerto D - dur op . 10 cz . I Allegro

2. Ernesto Köhler - Romantic Etudes op . 66 nr 1 The Swing

nauczyciel : mgr Lucyna Pławner

akompaniator : mgr Mateusz Sztabiński

 

37. HUBERT FORGACZ - kl . IV c . 6 - 10 lat

PSM I st . im . Aleksandra Tansmana w Łodzi

Program :

1. John Rotter - Aria

2. Helmer - Fajner - Sinisalo - 3 miniatury cz . III Allegro Vivace

nauczyciel : mgr Renata Błaszczyńska

akompaniator : mgr Piotr Wiśniewski

 

38. ASTRID GIZGIER - kl . IV c . 6 - 11 lat

OSM I i II st . im . Henryka Wieniawskiego w Łodzi

Program :

1. Wilhelm Popp - Russisches Zigeunerlied . Air Bohémien Russe

2. John Reeman - Pijany Żeglarz

nauczyciel : mgr Marta Durczewska - Grzywińska

akompaniator : mgr Krzysztof Cegliński

 

39. MARIA KĘPKA - kl . IV c . 6 - 11 lat

PSM I st . im . Aleksandra Tansmana w Łodzi

Program :

1. Ernesto Köhler - op . 38 Frühlingslied

2. Balázs Árpád - Burlesca

nauczyciel : mgr Renata Błaszczyńska

akompaniator : mgr Piotr Wiśniewski

 

40. ZOFIA OBST - kl . IV c . 6 - 11 lat

PSM I st . im . Stanisława Moniuszki w Zbąszyniu

Program :

1. Blaž Pucihar - Smok

2. Paul Harris - Viennese Vanilla Valse

nauczyciel : mgr Paulina Graś Łukaszewska

akompaniator : mgr Mateusz Kowalski

 

41. JOANNA ŁUCKA - kl . IV c . 6 - 13 lat

ZSM w Legnicy

Program :

nauczyciel : mgr Marta Kowalczyk

akompaniator : mgr Marek Janusz

 

42. KAJA KLUCZYŃSKA - kl . II c . 4 - 10 lat

Powiatowa SM I st . we Wrześni

Program :

1. Wilhelm Popp - Taniec węgierski nr 2

2. Leo Weiner - Taniec lisów

nauczyciel : mgr Anita Kmiecik

akompaniator : mgr Kamil Madej

 

43. AGNIESZKA RYDUCHOWSKA - kl . III c . 4 - 12 lat

SM I st . im . Fryderyka Chopina w Solcu Kujawskim

Program :

1. Philippe Gaubert - Madrigal for flute and piano

nauczyciel : mgr Anna Zająkała

akompaniator : dr Maria Rutkowska

 

44. JACEK BUŁA - kl . III c . 4 - 14 lat

PSM I st . im . Ludomira Różyckiego w Świdnicy

Program :

1. Małgorzta Ryk , Maja Flis - Rondo

2. Brian Bonsor - Serenata

nauczyciel : mgr Mirosława Druzd

akompaniator : mgr Marta Moneta

 

45. NATASZA LIZIŃSKA - kl . III c . 4 - 14 lat

PSM I st . im . Mieczysława Michalskiego w Lęborku

Program :

1. Charles - Marie Widor - ,, Romance " cz . 3 z Suity na flet i fortepian, 

op . 34

nauczyciel : mgr Anna Nawrott

akompaniator : mgr Lidia Nycz

 

46. WIKTORIA PERZYNA - kl . III c . 4 - 14 lat

Prywatna SM I i II st . im . Witolda Lutosławskiego w Wołominie

Program :

1. Rob Ares - Diptyque

2. Jan Krtitel Van Hal - Sonata G - dur cz . II

nauczyciel : mgr Monika Walter - Rosiak

akompaniator : mgr Anastasia Chernysheva

 

47. MARCELINA ŻABIEREK - kl . III c . 4 - 16 lat

SM I st . w Radziejowie

Program :

1. Johannes Donjon - Pastorale for Flute and Piano no . 1 Pan

2. Małgorzata Ryk , Maja Flis - Oberek

nauczyciel : mgr Karolina Przekwas

akompaniator : mgr Weronika Serocka

 

GRUPA III

 

48. NATAN KOTOWSKI - kl . V. c . 6-11 lat

PSM I st . im . Józefa Elsnera w Brzegu

Program :

1. George Bizet - Intermezzo z opery ,, Carmen "

2. Ernesto Köhler - Valse Espagnole op . 57

nauczyciel : mgr Małgorzata Matuszczak

akompaniator : mgr Marta Sowa - Maras

 

49. LENA KUCZKOWSKA - kl . V c . 6 - 11 lat

PSM I st . im . Wojciecha Kilara w Pleszewie

Program :

1. Walerij Saparow - Alla Tango

nauczyciel : mgr Maria Garsztka

akompaniator : dr Maria Rutkowska

 

50. MAJA PAJOREK - kl . V - 11 lat

Prywatna SM I i II st . im . Witolda Lutosławskiego w Wołominie

Program :

1. Maurycy Moszkowski - Taniec Hiszpański op . 12 no . 2

2. Vladimir Ptushkin - Czarownica z Brentford

nauczyciel : mgr Monika Walter - Rosiak

akompaniator : mgr Anastasia Chernysheva

 

51. ANASTAZJA SOBIK - kl . V c . 6 - 11 lat

SM I st . w Radziejowie

Program :

1. Eugene Bozza - Reves D'enfant

2. Wilhelm Popp - Taniec Węgierski no . 2

nauczyciel : mgr Elżbieta Lis

akompaniator : mgr Weronika Serocka

 

52. KINGA SZUMLAŃSKA - kl . IV c . 4 - 13 lat

PSM I st . w Lubinie

Program :

1. Wilhelm Popp - Russisches Zigeunerlied

2. Daniel Purcell - Sonata d - moll : Largo , Allegro

nauczyciel : mgr Marta Kowalczyk

akompaniator : mgr Karolina Wróblewska – Borowska

 

53. NIKOLETTA KUBIAK - kl . IV c . 4 - 18 lat

SM I st . w Radziejowie

Program :

1. Malcolm Arnold - Sonatina op . 19 cz . III

2. Wilhelm Popp - Russisches Zigeunerlied op . 462 nr 2

nauczyciel : mgr Anna Witkowska - Stefańska

akompaniator : mgr Weronika Serocka

 

54. EWA BŁAZIK - kl . VI c . 6 - 11 lat

POSM I st . im . Emila Młynarskiego ZPSM nr 1 w Warszawie

Program :

1. Astor Piazzolla - Tango Preparense

nauczyciel : mgr Edyta Rzążewska

akompaniator : dr Maria Rutkowska

 

55. AMELIA CISZEK - kl . VI c . 6 - 11 lat

OSM I st . nr 3 im . Marii Zduniak we Wrocławiu

Program :

nauczyciel : mgr Ludmiła Szuber - Wolny

akompaniator : mgr Maria Rzemieniecka

 

56. CECYLIA WALCZAK - kl . VI - 11 lat

ZSM w Legnicy

Program :

1. Bejamin Godard - Allegretto z op . 116

2. Emil Pessard - Andalouse

nauczyciel : mgr Monika Kobayashi

akompaniator : mgr Marek Janusz

 

57. NADIA KMIECIAK - kl . VI c . 6 - 13 lat

PSM I st . im . ks . dra Józefa Surzyńskiego w Kościanie

Program :

1. Benjamin Godard - Allegretto ze Suity op . 116

2. Ernesto Köhler - Souvenir Russe op . 60

nauczyciel : mgr Agnieszka Panas

akompaniator : mgr Adrianna Zielińska

 

58. ZOFIA KACPRZAK - kl . VI c . 6 - 15 lat

PSM I st . im . Aleksandra Tansmana w Łodzi

Program :

1. Rob Ares - Diptique

2. Mariusz Matuszewski - Oberek na deserek

nauczyciel : mgr Anna Węglarska

akompaniator : mgr Paulina Rybińska

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy