Już niedługo - bo 13 listopada - w Muzeum Regionalnym w Pleszewie odbędzie się "Wieczór Pieśni Patriotycznych".
Wspomniana impreza jest już dobrze znana pleszewianom - organizowano ją już we wcześniejszych latach w mieście.
Teraz burmistrz Pleszewa oraz dyrektor Muzeum Regionalnego w Pleszewie zapraszają na kolejną edycję wspomnianego wydarzenia muzycznego.
Wszystko rozpocznie się 13 listopada o godz. 17.00 w Muzeum Regionalnym w Pleszewie.
- Podczas wieczoru wspólnie zaśpiewamy najpiękniejsze i najważniejsze dla nas Polaków pieśni i piosenki patriotyczne. Tegoroczne spotkanie uświetni Aleksandra Rykowska (mezzosopran). Przy fortepianie: Maria Rutkowska. Prowadzenie wieczoru: Katarzyna Rutkowska - opisuje Muzeum Regionalne w Pleszewie.
Uwaga, z uwagi na sytuację epidemiologiczną obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Liczba miejsc ograniczona.
Bezpłatne wejściówki są do odbioru w Muzeum Regionalnym w Pleszewie.
ZOBACZ PLAKAT WYDARZENIA:
Komentarze (0)