Od ponad dwóch dekad w okresie noworocznym Ośrodek Kultury w Żegocinie organizuje wspólne śpiewanie kolęd.
Tegoroczne kolędowanie było magiczne.
Dziękujemy występującym i rozśpiewanej publiczności- podkreślają organizatorzy.
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Farida Leśniewska
Od ponad dwóch dekad w okresie noworocznym Ośrodek Kultury w Żegocinie organizuje wspólne śpiewanie kolęd.
Tegoroczne kolędowanie było magiczne.
Dziękujemy występującym i rozśpiewanej publiczności- podkreślają organizatorzy.
Polecane artykuły:
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Komentarze (0)