Reklama

Dlaczego warto wziąć sprzęt medyczny w leasing?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Dlaczego warto wziąć sprzęt medyczny w leasing? - Zdjęcie główne

foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Profesjonalne wyposażenie placówek medycznych to gwarancja świadczenia usług zgodnych z obowiązującymi procedurami, jak również zapewnienie większego komfortu pacjentom. Poznaj zalety leasingu sprzętu medycznego i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z tej opcji finansowania.

Dlaczego warto wziąć wyposażenie medyczne w leasing?

Dobrej jakości sprzęt medyczny to podstawa wyposażenia placówek medycznych, które muszą spełniać rygorystyczne wymogi oraz pragną świadczyć swoim pacjentom usługi na wysokim poziomie. Znaczna większość urządzeń osiąga jednak ogromne kwoty, co staje się przeszkodą zwłaszcza dla nowo powstałych gabinetów lekarskich.

Biorąc pod uwagę potrzeby różnorodnych branż, firmy leasingowe posiadają w swojej ofercie szeroki wybór sprzętu medycznego, dostosowanego do różnego rodzaju specjalizacji. Takie rozwiązanie umożliwia użytkowanie przez lekarzy nowoczesnych urządzeń oraz jednoczesne przeznaczanie wolnych środków na inne cele związane z rozwojem placówki.

Korzystając z oferty profesjonalnej firmy, jak https://vleasing.pl, można wziąć potrzebny sprzęt w leasing na dogodnych warunkach indywidualnie dopasowanej umowy, w zamian za opłacanie niewielkich miesięcznych rat.

 

Rodzaje sprzętu medycznego w leasingu

Renomowane firmy leasingowe umożliwiają uzyskanie niemal każdego sprzętu medycznego. Wśród urządzeń znajdują się między innymi aparaty umożlwiające wykonanie badania USG oraz rentgenu, jak również urządzenia stanowiące niezbędne wyposażenie gabinetu okulistycznego, stomatologicznego, jak również weterynaryjnego. Do przedmiotów leasingu zaliczają się także wyposażenie w postaci mebli, sprzętu laboratoryjnego oraz oprogramowania komputerowego, koniecznego do prawidłowego wykonywania pracy.

Warto wiedzieć, że można zdecydować się zarówno na leasing nowego, jak i używanego sprzętu medycznego. Wybierając używane sprzęty, można uzyskać jeszcze korzystniejsze warunki finansowania, dlatego też jest to szczególnie wygodna opcja dla lekarzy otwierających swoją pierwszą placówkę. W tym przypadku należy jednak dokładnie omówić warunki umowy z firmą leasingową, gdyż w zależności od wieku urządzenia, może zmienić się okres trwania umowy.

 

Warunki leasingu dla lekarzy

Dokładne warunki leasingu sprzętu medycznego ustalane są przez firmy leasingowe. Z tego też względu warto zdecydować się na zawarcie umowy z zaufaną i doświadczoną firmą, której profesjonalizm doceniło już wiele innych klientów.

Wśród usług profesjonalnego leasingodawcy znajduje się szereg opcji, z których mogą skorzystać klienci z branży medycznej – należą do nich leasing operacyjny i finansowy oraz pożyczka dla lekarzy, skierowana również do osób dopiero rozpoczynających swoją praktykę lekarską. Umowa obejmuje zazwyczaj wiele lat, umożliwiając tym samym wygodne sfinansowanie nawet bardzo drogich urządzeń. Warto również podkreślić, że niekiedy wkład nie jest nawet wymagany własny bądź opiewa on na bardzo niską, przystępną dla leasingobiorcy kwotę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy