Reklama

Telewizory QNED — nadeszła nowa era technologii

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: materiał partnera

Telewizory QNED — nadeszła nowa era technologii - Zdjęcie główne

foto materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Czy wiesz, że to właśnie oglądanie telewizji jest najchętniej realizowanym sposobem na spędzanie wolnego czasu? Okazuje się jednak, że odbiornik telewizyjny, który kupiłeś dosłownie kilka miesięcy temu, może nie być tym najnowszym, jaki jest dostępny na rynku. Nadeszła nowa era technologii, a wraz z nią telewizory QNED. Sprawdź, czym się wyróżniają i dlaczego właśnie w takie TV warto inwestować!

Telewizor LG 55QNED813QA jest jednym z pierwszych modeli odbiorników telewizyjnych, w którym zastosowano innowacyjną technologię QNED. Właśnie na jego przykładzie poznasz jej działanie. 

Telewizory QNED, czyli Quantum Nano-Emitting Diodes

Należy podkreślić, że Telewizory QNED to obecnie jedne z najnowocześniejszych odbiorników. Patent, który wykorzystuje kwantowe diody nanoemisyjne oraz wzbogaca działanie sprzętu poprzez zastosowanie systemów NanoCell i Quantum Dot, sprawia, że wyeliminowane zostały błędy, które pojawiały się w odbiornikach LCD oraz OLED. Dzięki temu widz może cieszyć się  doskonałą jakością obrazu. 

Efektem zastosowanej technologii w telewizorach QNED jest najbardziej zbliżony do naturalnego obraz, żywe kolory i doskonałe kontrasty. Eliminowane są między innymi cienie, które niejednokrotnie są przyczyną zniekształceń obrazu. To jeszcze nie wszystko, ponieważ telewizory QNED, takie jak Telewizor LG 55QNED813QA, wykorzystują sztuczną inteligencję. 

Sztuczna inteligencja — AI i telewizory QNED

Możliwości sztucznej inteligencji (AI) są coraz częściej wykorzystywane w świecie innowacyjnej technologii. Nie inaczej jest, biorąc pod uwagę nowatorski telewizor LG 55QNED813QA. NanoCell samodzielnie steruje ustawieniami odbiornika, dostosowując je do konkretnych warunków, aby oglądanie telewizji było jeszcze bardziej komfortowe i jakościowe. Sztuczna inteligencja ustawia poziom jasności względem światła naturalnego, jakie panuje w pomieszczeniu, oraz intensywności barw obrazu na ekranie. Co więcej, dobiera poziom obrazu w konkretnej rozdzielczości i reguluje kontrast. 

Przeczytaj również nasz poradnik, jak wybrać odpowiedni smartfon. Zobacz TUTAJ!

Dlaczego warto wybierać telewizory QNED?

Jeśli dopiero zastanawiasz się, nad zakupem nowego odbiornika telewizyjnego, technologia QNED sprawdzi się najlepiej. To najnowsze rozwiązanie, które pozwala cieszyć się doskonałym obrazem. Sami eksperci potwierdzają, że wykorzystanie w LG 55QNED813QA sztucznej inteligencji i opatentowanych przez LG innowacyjnych systemów pozwala pozostawić konkurencję daleko w tyle. Chociaż w każdym miesiącu na rynku pojawiają się kolejne modele TV, to QNED nie jest tak łatwo przegonić. 

Najlepsze odwzorowanie kolorów, eliminacja efektu smużenia, idealne nasycenie barw i automatyczne dostosowanie ustawień, wszystko to sprawia, że ulubiony serial, ciekawy film czy rozgrywki meczów będziesz oglądać przy zachowaniu najlepszej jakości obrazu. Seanse przed odbiornikiem TV jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Zapomnij o kinie, idealną strefę widza możesz stworzyć we własnym domu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE