Awans Libero Domer

Awans Libero Domer - Zdjęcie główne

Siatkarki PSPS Libero Domer Pleszew obroniły zaliczkę z pierwszego meczu (3:0) i wywalczyły awans do serii A III ligi. W rewanżowym spotkaniu, przeprowadzonym w w Poznaniu, ponownie zwyciężyły rywalki z SKF KS, tym razem 3:1. – Po wygraniu pierwszego seta zapanowała taka radość, że drugą partię oddaliśmy praktycznie bez walki. W kolejnych dwóch setach dziewczyny ponownie skoncentrowały się i pokazały, kto jest lepszy. Zwycięstwo i awans dedykujemy przyjacielowi drużyny, który pomagał w treningach, Marcinowi Kozłowiczowi. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział po meczu w Poznaniu trener Artur Kukuła. (ph)