Fatalna skuteczność Stali

Fatalna skuteczność Stali - Zdjęcie główne

Stal nie wykorzystała szansy na odskoczenie w tabeli Białemu Orłowi Koźmin, który uległ Zielonym Koźminek. Przegrała 2:3 z Piastem Czekanów, prezentując fatalną skuteczność. Mecz rozpoczął się zgodnie z planem, bo do idealnego podania Mateusza Raczyka wystartował Krystian Benuszak i nie dał Mateuszowi Wasielewskiemu szans na skuteczną interwencję. Później „strzałami życia” popisali się Damian Grzeszczyk oraz Mateusz Frąszczak i to rywale schodzili do szatni jako zwycięzcy. Krótko po przerwie Tomasz Zawada zrehabilitował się za fatalne pudło z pierwszej połowy i odtąd nastąpił festiwal nieskuteczności pleszewian. Zmarnowane okazje się zemściły i w konsekwencji Damian Greszczyk zapewnił zespolowi z Czekanowa trzy punkty. Honor Ziemi Pleszewskiej uratowali Czarni, pokonując w Dobrzycy Astrę 2:1. Gole dla zespołu Janusza Maryniaka uzyskali Adrian Baran i Mateusz Mizerny. Szerzej o "okręgówce" we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)