Grom rozgromiony [ZDJĘCIA]

Sport Rezerwy pleszewskiej Stali świetnie spisują się w rozgrywkach Proton B-klasy. Dzisiaj odniosły siódme zwycięstwo, pokonując Grom Golinę 4:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak okazałego zwycięstwa. Spadkowicz z A-klasy zdobył nawet gola, którego arbiter nie uznał. Stalowcy prowadzili zatem 1:0, bo bramkę po podaniu od Alberta Wasielewskiego zdobył Łukasz Jarecki (35’).

Po przerwie pleszewski zespół był dużo lepszy i z kilku świetnych okazji bramkowych wykorzystał trzy. W 70’ Albert Wasielewski skorzystał z dośrodkowania z rzutu rożnego Piotra Łyskawki i podwyższył na 2:0. Cztery minuty później Wasielewski miał już na koncie dublet, pokonując Krzysztofa Antoniewicza uderzeniem sprzed pola karnego. W 77’ wynik meczu ustalił Piotr Łyskawka, a asystą z rzutu rożnego popisał się Wojciech Kuznowicz.

Stal II umocniła się na prowadzeniu w tabeli grupy X Proton B-klasy z dorobkiem 22 punktów w ośmiu meczach.