Grzegorz Szulczyński regularnie zajmuje wysokie lokaty w strzelaniach długodystansowych. Tym razem dał o sobie znać w zawodach rangi mistrzostw Polski. W imprezie, przeprowadzonej w dniach 9-11 maja na Strzelnicy Czołgowej Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Bemowie Piskim, wystartował w kategorii Standard. Zawodnik Klubu Strzeleckiego Gilza LOK Pleszew uzyskał w sześciu turach (dystanse 600 i 800 metrów) rezultat 528 punktów, o pięć punktów ustępując jedynie Krzysztofowi Łosiowi (Wilk Trzebnica).
Drugi z reprezentantów Gilzy LOK Pleszew, Konrad Włodarczyk, uplasował się na siedemnastej pozycji (439 punktów). Oba rezultaty posłużyły do sporządzenia klasyfikacji drużynowej. Nasi zawodnicy wywalczyli srebrne medale, zajmując drugie miejsce.
Komentarze (0)