Hokejowy wynik w Krotoszynie

Hokejowy wynik w Krotoszynie - Zdjęcie główne

Piłkarze Stali pokonali w Krotoszynie Astrę w hokejowych rozmiarach 6:4. Piłkarze Astry Krotoszyn przystępowali do meczu ze Stalą żądni rewanżu za jesienną porażkę 0:6 (fragment pojedynku na zdjęciu). Ale nic z tego. Stalowcy na to nie pozwolili, a po 37 minutach gry zwyciężali już 4:0! Hat-trickiem w tej części spotkania popisał się Krystian Benuszak, a swoją bramkę dołożył też Dawid Bilski. Inna sprawa, że od 21’ gospodarze musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce, jaką ukarany został bramkarz Jakub Nelle. Krotoszynianie przebudzili się przed przerwą, zdobywając dwa gole po stałych fragmentach gry. Najpierw Jacek Chromiński wycelował w samo „okienko”, a przy kolejnej próbie piłka odbiła się od poprzeczki i dobitką popisał się Adam Staszewski. Krótko po przerwie kolejne gole wbili Krystian Benuszak i Tomasz Kapałka, a Astra odpowiedziała trafieniami Jacka Chromińskiego (53') i Dawida Przybyszewskiego (76'). Od 73' pleszewianie grali w "10" po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Mikołaja Kołaczyka. Słabo spisały się pozostałe nasz drużyny. Czarni ulegli u siebie Odolanovii 1:3, Unia, choć prowadziła 2:0, tylko zremisowała 2:2 z Błękitnymi Biadki, a Żaki zgubiły u siebie punkty, remisując 1:1 z Victorią Skarszew/Żelazków. (ph)