Kiepskie zakończenie rundy jesiennej [ZDJĘCIA]

Sport Piłkarze LKS-u Gołuchów zakończyli rundę jesienną w marnych nastrojach. W ostatnim w tym roku meczu na własnym boisku gładko przegrali z Kotwicą Kórnik.

Rywale szybko ułożyli sobie mecz, bo już w 8’ Patryk Bordych pokonał Adama Dwornika. Gołuchowianie grali bardzo ambitnie, ale długo nie potrafili wykreować sobie bramkowej okazji. W doliczonym czasie pierwszej połowy przed znakomitą szansą na doprowadzenie do wyrównania stanął Krystian Benuszak. Niestety, bramkarz Cyprian Błażejewski instynktownie odbił piłkę nogą.

Po przerwie takiej okazji już nie było. Kilka razy zakotłowało się na przedpolu bramki Kotwicy, ale uderzenia gołuchowian były niecelne. Nasiliła się frustracja, w wyniku której Jakub Kieliba zupełnie niepotrzebnie obejrzał żółtą kartkę, a Krystian Benuszak – czerwoną (w wyniku dwóch żółtych).

Rywale kontrolowali przebieg wydarzeń na murawie, a po kontrataku podwyższyli na 2:0. Dawid Urbanek wybiegł do prostopadłej piłki, odegrał do Jakuba Rasiaka, który nie miał problemów z ulokowaniem piłki w siatce. Wynik meczu ustalił Patryk Bordych, który kopnął futbolówkę z rzutu wolnego idealnie w okienko gołuchowskiej bramki.

LKS spadł w tabeli na dziesiąte miejsce. Sportowy rok zakończy w następną sobotę wyjazdowym meczem z Huraganem Pobiedziska. Pojedynek zainauguruje awansem rundę wiosenną.

LKS GOŁUCHÓW – KOTWICA KÓRNIK 0:3 (0:1)

SKŁAD

LKS Gołuchów: Adam Dwornik, Paweł Stempień, Marcin Wandzel, Michał Grzesiek, Jakub Skowroński (70’ Adam Banasiak), Jakub Szymkowiak, Dawid Guźniczak, Jakub Kieliba Ż (88’ Filip Morkowski), Michał Szymkowiak, Adrian Hajdasz Ż (88’ Maciej Marcinkowski), Krystian Benuszak ŻŻC (79’)

0:1 – Patryk Bordych (8’)

0:2 – Jakub Rasiak (66’)

0:3 – Patryk Bordych (91’ z wolnego)