Lider Oldboys CUP 35+.Victoria Komiz na czele

Sport Przedostania kolejka spotkań Lider Oldboys Cup 35+ przyniosła sporo emocji i zmianę lidera.

Victoria Komiz nie bez trudu pokonała Sa-Len Taczanów. Zespól z Taczanowa wygrywał już 2:0, ale później pięć goli z rzędu zdobyli pleszewianie. Karol Szehyński strzelił trzy bramki i z dorobkiem dwunastu trafień wysunął się na czoło rankingu strzelców. Krzysztof Konieczny (11 goli) nie mógł odpowiedzieć, bo w tym czasie rozgrywał w barwach Prosny Chocz mecz z Koroną Pogoń Stawiszyn (3:2). Zdobył zresztą jedną z bramek.

Tilgner Veritas po pierwszej połowie starcia z Oldboys Gołuchów był wirtualnym liderem. Wygrywał bowiem 1:0 po trafieniu Marka Bukowkiego, ale druga połowa była w wykonaniu gołuchowian zabójcza. Wyrównał świetnym uderzeniem Łukasz Skowron, a gol Krzysztofa Banasiaka zapewnił gołuchowskim oldbojom komplet punktów.

O mistrzowskim tytule zadecyduje ostatni mecz sezonu. Drużynie Łukasza Marcinkowskiego wystarczy w starciu z Tilgnerem Veritas remis. Ekipa Romana Bandosza musi z Victorią Komiz wygrać. Zapowiada się świetne widowisko.