LIGA WOJEWÓDZKA D1. Sześć goli w Pleszewie

LIGA WOJEWÓDZKA D1. Sześć goli w Pleszewie - Zdjęcie główne

Sześć goli padło w meczu młodzików Stali Toplogistic Pleszew z Młodą Rawią Rawicz, rozegranym dzisiaj w ramach Ligi Wojewódzkiej D1.

Piłkarze z Rawicza nie przegrali dotąd żadnego pojedynku, odnosząc dwa zwycięstwa. Oni też lepiej zaczęli mecz w Pleszewie i po golu Jędrzeja Glapiaka 'wygrywali 1:0 (10'). Młodzi stalowcy nie załamali się takim obrotem sprawy i już cztery minuty później doprowadzili do wyrównania. Gol zapisany został na konto Pawła Sarny, choć piłkę próbował jeszcze wybić Jakub Szczepaniak. W 17' było już 2:1 dla Stali, a bramkę zdobył Jakub Żółtek. Ten sam piłkarz popisał się asystą, a piłkę skierował do bramki Paweł Sarna (24'). W drugiej połowie stalowcy zwiększyli jeszcze swoje prowadzenie. Na 4:1 podwyższył z rzutu wolnego Mateusz Derwich (52'), a wynik meczu ustalił w 59' Jan Przybylski. W doliczonym czasie gry Jędrzej Glapiak nie wykorzystał rzutu karnego i mecz zakończył się wygraną pleszewian 5:1. Stalowcy awansowali w tabeli na drugie miejsce. Rawiczanie spadli o jedno oczko i w tej chwili plasują się na czwartej pozycji..