Reklama

Mamy wicemistrza Polski!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski U’16, przeprowadzone w Lublinie, zaowocowały wspaniałym sukcesem Franciszka Pawłowskiego.

Lekkoatleta Stali Pleszew wywalczył w chodzie sportowym na 5000 metrów srebrny medal, bijąc wynikiem 27:15,30 rekord życiowy. W Systemie Sportu Młodzieżowego zdobył 6 punktów.

– Franciszek przyjechał z trzecim czasem, rekord życiowy pobił o ponad minutę i naprawdę pięknie finiszował po to drugie miejsce – powiedziała Patrycja Kruchowska-Wojcieszak, trenerka zawodnika.

Niestety, nie powiodło się drugiemu z naszych chodziarzy, Igorowi Śliwie, który został zdyskwalifikowany przez sędziów, ale pamiętajmy, że w przeszłości wielokrotnie zdejmowany był z trasy nawet Robert Korzeniowski.

– Igor, niestety, dostał dyskwalifikację za prostowanie kolana. Dla Igora dużym osiągnięciem był sam udział w Mistrzostwach Polski, ponieważ chód zaczął trenować stosunkowo niedawno. Zdobędzie dwa punkty z rankingu ogólnopolskiego, ponieważ jest w nim 21. – wyjaśniła Patrycja Kruchowska-Wojcieszak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy