Medalowe 300 metrów

Medalowe 300 metrów - Zdjęcie główne

Dwa medale wywalczyli reprezentanci szkół pleszewskiego powiatu w wojewódzkim finale XV „Gimnazjady” w Lekkiej Atletyce, przeprowadzonym wczoraj w Lesznie. Mateusz Siuda zdobył „srebro” w biegu na 300 metrów. Na tym samym dystansie trzecie miejsce w gronie dziewcząt wywalczyła Sandra Kurkowiak (Gimnazjum Dobrzyca). Blisko podium była ponadto Klaudia Kasprzak (Gimnazjum Dobrzyca), która finiszowała na piątym miejscu biegu na 1000 metrów gimnazjalistek. Generalnie to były bardzo udane zawody dla naszych uczniów. Większość z nich poprawiła rezultaty, uzyskane podczas rejonowego finału w Ostrzeszowie. Wyniki wszystkich gimnazjalistów ze szkół Ziemi Pleszewskiej w kolejnym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)