Mikołajki ze Stalą Pleszew [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportMoc atrakcji przygotowali z okazji Mikołajek trenerzy, działacze i rodzice adeptów futbolu ze Stali Pleszew.
reklama

Hala Sportowa w Pleszewie od niedzielnego poranka tętniła życiem. Mecze rozgrywali pomiędzy sobą zawodnicy z roczników 2009-2010, 2011–2012 i 2013-2014.

– Mikołajki ze Stalą Pleszew są adresowane dla zawodników, rodziców i osób związanych z naszym klubem. Generalnie mamy turnieje dla najmłodszych, od rana grają młodsi, później starsi, a na koniec najstarsi. Klasyfikacje nie są prowadzone. To jest turniej mikołajkowy, podsumowujący rundę jesienną naszych zawodników. Przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, konkursy dla zawodników z nagrodami, mamy sklepik klubowy, mamy turniej FIFA, planowane są zajęcia z lekkiej atletyki – mówił w trakcie imprezyTomasz Zawada, prezes Stali Pleszew.

reklama

Dziewczyny z Pleszewskiego Centrum Wolontariatu malowały młodym piłkarzom twarze, odbywała się loteria fantowa, w której nie było przegranych. Udanym podsumowaniem imprezy był mecz pomiędzy rodzicami zawodników, a trenerami drużyn Stali i choć piłka częściej wpadała do bramki rodziców, to Tobiasz Wojcieszak też miał nieco pracy i czystego konta nie zachował.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo