Niewykorzystane sytuacje się mszczą[ZDJĘCIA]

Niewykorzystane sytuacje się mszczą[ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Piłkarze Stali Pleszew zremisowali z Włókniarzem 1925 Kalisz w meczu o mistrzostwo Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Pleszewianie rozegrali dobry mecz, ale nie wykorzystali szansy na zdobycie trzech punktów. Po pierwszej połowie zwyciężali kaliszan 1:0, bo składną akcję wykończył Patryk Kieliba. Po przerwie nadarzyło się sporo okazji, by po kontratakach podwyższyć prowadzenie. Bramki mogli strzelić Mateusz Siuda, Jakub Borecki i Jakub Biadała. Bliskie powodzenia były też uderzenia głową Mikołaja Adamka i Mateusza Maniaka. Dobrze spisująca się obrona dała się oszukać tylko raz, na szczęście świetną interwencją popisał się Maciej Matuszczak. Wydawało się, że zespół Łukasza Bandosza dowiezie zwycięstwo do końcowego gwizdka sędziego . Niestety, w doliczonym czasie po stałym fragmencie gry piłkę uderzył głową Marcin Walendzik, doprowadzając do wyrównania. Stal utrzymała w tabeli czwarte miejsce, a kaliszanie - piąte. (ph)