Od wyniku bardziej bolą kontuzje

Od wyniku bardziej bolą kontuzje - Zdjęcie główne

Drużyna Stali Toplogistic rozegrała drugi mecz w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodzików D1. Tym razem się nie powiodło.

Zespół Miłosza Twardowskiego uległ Polonii 1912 Leszno 1:5. Po pierwszej połowie byl remis 1:1, bo na trafienie Filipa Stasiaka odpowiedział Jan Przybylski. W drugiej połowie strzelali już tylko leszczynianie. Gole Jakuba Hawrota, Wiktora Praissa, Maksymiliana Frąckowiaka i ponownie Filipa Stasiaka zadecydowały o wysokiej wygranej naszych rywali, grających bardzo twardo, często na pograniczu faulu. W rezultacie pięciu stalowców skończyło mecz z urazami. Czy zdążą się wykurować do kolejnych spotkań. W środę o godz. 18:00 pleszewska drużyna podejmie Ostrovię Ostrów Wlkp., a w sobotę do Pleszewa zawita Młoda Rawia Rawicz.