Pleszewianin, walczący w barwach Ziętek Team Kalisz, wygrał na ringu w Bytomiu po 5:0 zarówno walkę ćwierćfinałową, jak i półfinałową. W finale zwyciężył walkowerem za sprawą kontuzji swojego rywala, sięgając po „złoto”. Rywalizował w kategorii wagowej do 92 kg. Uczeń Technikum numer 1 w Pleszewie zadebiutował w krajowym championacie w kategorii juniorów.
Przed rokiem wystartował jeszcze jako junior młodszy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, zdobywając także złoty medal. Dodajmy, że przed trzema tygodniami wywalczył dwa mistrzowskie tytuły w kickboxingu w formułach kick-light i light-contact.
Komentarze (0)