Piotr Kuczyński w złocie

Piotr Kuczyński w złocie - Zdjęcie główne

Sport Piotr Kuczyński został mistrzem Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii żaków.

Reprezentant Żaków Taczanów sukces odnotował podczas zawodów, przeprowadzonych w minioną sobotę Poznaniu.

Jako zawodnik, posiadający limit krajowy, nie musiał przebijać się przez eliminacje, ale od razu stanął do decydującej rozgrywki o medale. Z dobrym skutkiem. Pokonał 3:0 Karola Filodę (Optimum Lubasz), 3:2 Tymoteusza Wieczorka (Polonia Śmigiel) oraz 3:0 Maurycego Woźniaka (Warta Oborniki) i zasłużenie stanął na najwyższym stopniu podium.

Dobra forma ucznia pleszewskiej Dwójki napawa optymizmem przez Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Żaków w Tenisie Stołowym, które odbędą się w dniach 3-4 czerwca w Gliwicach.